button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

MARK

MARK ma ponad 60 lat doświadczenia w technologii sprężonego powietrza i dziś jest liderem na rynku sprężonego powietrza w swojej klasie. Oferuje pełną gamę sprężarek tłokowych, śrubowych, osuszaczy, filtrów oraz narzędzi i akcesoriów. Firma CzeMar-Serwis jest autoryzowanym przedstawicielem firmy MARK .

Od roku 1998 stała się częścią grupy Atlas Copco. Fakt ten sprawił, że położono duży nacisk na przeprojektowanie całego zakresu produktów oraz opracowuje nowe produkty, dlatego też dziś ponad 90% produktów firmy MARK ma mniej niż 3 lata.

W ten sposób otrzymano produkt o wysokiej niezawodności, łatwej serwisowalności oraz minimalizujący koszty utrzymania. Włożono wiele pracy, aby jednostki były tak ciche jak tylko to możliwe, dlatego poziom hałasu kompresorów MARK jest wzorcem dla konkurencji.

Firma CzeMar-Serwis po spełnieniu bardzo wygórowanych kryteriów została autoryzowanym przedstawicielem firmy MARK. Jesteśmy dumni z tego, że ciężka praca i dążenie do doskonałości pozwoliło Nam osiągnąć wymagania stawiane przez firmę MARK.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress