button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

Sprężarki tłokowe ABAC

Sprężarki  ABAC to  najwyż szej  jakości  produkt,  który jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w branż y profesjonalnych  i  przemysł owych  urządzeń  sprężonego  powietrza. Sprężarki  te  są  całkowicie  zbudowane  we  Włoszech  i  zostały specjalnie  zaprojektowane  jako  idealne  narzędzia  pracy  dla profesjonalistów, rzemieślników i małych przedsiębiorstw .Dzięki  dbałości  o  szczegóły  i  wyjątkowym  rozwiązaniom technicznym,  sprężarki  spełniają  wymagania  użytkowników końcowych  i  są łatwe  w  użyciu.    Sprężarki tłokowe ABAC to  trwałe połączenie  mocy  ze  skutecznością  działania  typową  dla  tej marki.

Seria PRO

Profesjonalne sprężarki tłokowe jednostopniowe ABAC PRO łączą w sobie wysoki komfort użytkowania z dużą trwałością i wydajnością. Wszystkie jednostki wyposażone są w ulepszoną osłonę do pompy, która zapewnia optymalny przepływ powietrza. Pompy pracują na niskich obrotach oraz wyposażone są w dodatkową chłodnicę aby maksymalnie zmniejszyć temperaturę pracy. Wszystkie sprężarki mają gumowe nakładki na nóżki lub kółka z hamulcem, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo pracy. Nowa linia oferuje sprężarki o zróżnicowanej mocy silników oraz pojemności zbiorników. Zapewniamy, że każdy model zbudowany jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły i jakość.

Seria ABAC LINE

Profesjonalne sprężarki tłokowe jednostopniowe ABAC LINE zachowują idealną równowagę pomiędzy wydajnością, niezawodnością i komfortem pracy. Sprężarki wyposażone są w wydajną pompę o obniżonych obrotach co gwarantuje zmniejszenie temperatury oraz emisji hałasu. Dodatkowo posiadają nowo zaprojektowaną osłonę pompy i silnika, dzięki czemu wydłużono żywotność i wydajność bloku sprężarkowego. Nowa linia oferuje sprężarki o zróżnicowanej mocy silników oraz pojemności zbiorników. Zapewniamy, że każdy model zbudowany jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły i jakość.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress