button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

Proponujemy Państwu całą gamę fabrycznie nowych produktów oferowanych przez naszą firmę w ramach autoryzacji udzielonej przez renomowane firmy Alup Kompressoren, MARK oraz ABAC.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.

CzeMar-Serwis to również specjalistyczna produkcja kontenerowych stacji sprężonego powietrza w oparciu o dmuchawy i sprężarki, skierowana do najbardziej wymagających klientów.

Stacje kontenerowe umożliwiają ich wykorzystanie w dowolnym miejscu na określony czas eksploatacji. Łatwość dostarczenia kontenerowej jednostki skraca czas i koszty organizacji stanowiska pracy, pozytywnie wpływając na końcowy rachunek ekonomiczny przedsięwzięcia.

Każdy z kontenerów wyprodukowanych przez firmę CzeMar-Serwis posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty potrzebne do eksploatacji.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo urządzenia, które mogą być stosowane we wszelakich działalnościach. Od niewielkich zakładów, po duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Jeśli Państwo planujecie zakup sprężarki, służymy profesjonalnym doradztwem w znalezieniu i doborze odpowiedniego urządzenia. Takowych w swojej ofercie posiadamy znaczną ilość. Począwszy od sprężarek

  • śrubowych
  • niskociśnieniowych
  • tłokowych
  • sprężarek specjalistycznych
  • sprężarek przewoźne

po dmuchawy Root’sa czy bocznokanałowe,

Prowadzimy także sprzedaż pomp próżniowych, osuszaczy, filtrów sieciowych oraz wkładów wszystkich producentów.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress