button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

Firma CzeMar-Serwis oferuje najwyższej jakości przeglądy gwarancyjne urządzeń nowych jak i używanych.
Na urządzenia zakupione w firmie CzeMar-Serwis udzielana jest gwarancja. Przeglądy wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta w oparciu o DTR,a do naprawy wykorzystywane są wyłącznie nowe i oryginalne części.

Wykwalifikowany personel techniczny, korzystający ze specjalistycznego oprzyrządowania zapewnia profesjonalne wykonanie przeglądu.

Przegląd dmuchawy

W zakres czynności przeglądu wchodzą mi. następujące czynności: ocena ogólnego stanu dmuchawy, wykonanie pomiarów podczas pracy stopnia i napędzającego go silnika jak i w stanie spoczynku, dokonujemy pomiaru luzów występujących między samymi rotorami oraz korpusem a rotorami, kontrolujemy stan zużycia łożysk.

Każdy przegląd kończy się wystawieniem szczegółowego protokołu przeglądu, zawierającego wszelkie niezbędne informacje potrzebne do oceny stanu technicznego. W skład protokołu wchodzi ocena końcowa i zalecenia pokontrolne, które przedstawiamy Naszym klientom i wspólnie omawiamy dalsze postępowanie.

Wykonywanie okresowych przeglądów zwiększa szansę na uniknięcie niespodziewanych awarii, które wiążą się dużymi kosztami napraw.Zachęcamy do wykonywania przeglądów.

Przegląd sprężarki

Jeżeli chodzi o sprężarki to do podstawowego przeglądu zalicza się: wymiana filtrów powietrza i mat filtracyjnych, wymiana filtrów oleju oraz separatora oleju, ogólna kontrola stanu sprężarki np. kontrola działania urządzeń pomiarowych.Przeprowadzenie przeglądów zapobiega awariom, które wynikają z naturalnego zużycia podzespołów.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress