button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

Masz problem z poprawnym funkcjonowaniem urządzeń lub instalacji sprężonego powietrza? Zastanawiasz się nad modernizacją parku maszynowego i potrzebujesz aktualnej oferty skierowanej do indywidualnych potrzeb? Czasami po prostu nie wiesz co mógłbyś zrobić, aby pozbyć się powtarzających się cyklicznie określonych kłopotów ze strony maszyn lub instalacji?

Firma CzeMar – Serwis specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i remontach sprężarek oraz dmuchaw. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Wciąż  rozwijamy sposób obsługi,  by budować jak najlepszą relację z naszymi Klientami.

Zapewniamy:

  • wykwalifikowany personel w biurze godz. 7.30-15.30 – doradzamy technicznie przy doborze produktu, pomożemy w doborze odpowiedniego dla Twojej firmy asortymentu oraz jeśli to konieczne przeprowadzimy szkolenie produktowe.

  • najlepsze produkty z oferty światowych producentów i oferujemy najlepsze ceny

  • wykwalifikowany serwis na terenie całej Polski

Kontakt z CzeMar-Serwis nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zawsze chętnie i życzliwie doradzimy najlepsze rozwiązanie. W sprawach prostych udzielamy porad na telefon, dopiero bardziej złożone problemy rozwiązujemy w oparciu o płatne zlecenie usługi.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie projektowania i generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych z dziedziny produkcji sprężonego powietrza – w tym odbiory techniczne urządzeń ciśnieniowych, certyfikacja na zgodność z dyrektywami ATEX itp.

Zapraszamy do kontaktu.ProjektowanieFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress