button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

Firma CzeMar-Serwis będąca autoryzowanym przedstawicielem Alup Kompressoren, MARK i ABAC, posiada w swojej ofercie oryginalne części zamienne do wszystkich urządzeń z bogatej gamy produktów wymienionych marek i innych urządzeń. Stosowanie oryginalnych części gwarantuje bezproblemową eksploatację maszyn.
Posiadając własny magazyn jesteśmy w stanie zaoferować większość części praktycznie w dniu zamówienia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, możemy również zaproponować po bardzo konkurencyjnych cenach w pełni sprawne, używane części zamienne i podzespoły do większości sprężarek i dmuchaw obecnych na polskim rynku, takich jak: Robuschi, Aerzen, Kaeser, Hibon, Lutos, Spomax (Spomasz), Atlas Copco, Boge, Ingersoll Rand, Airpol. Profesjonalny personel zapewnia naszym klientom, pomoc w podjęciu trafnych decyzji przy doborze części i akcesoriów takich jak:

Oleje

CzeMar – Serwis oferuje pełną gamę olejów przeznaczonych do dmuchaw, sprężarek powietrza i gazów. Sprzedawane oleje do dmuchaw i sprężarek powietrznych dzięki swoim parametrom fizyko-chemicznym pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie.

Pasy i paski klinowe, koła pasowe

Mamy w swojej ofercie szeroki asortyment klinowych pasków napędowych, przeznaczonych do pracy w napędach dmuchaw, sprężarek, oraz kół pasowych. Podczas składania zamówienia prosimy o przygotowanie dokładnych danych zamieszczonych na starym pasku lub podanie modelu urządzenia, pozwoli to Nam na szybką weryfikację i realizację Państwa zamówienia.

Filtry oleju, powietrza i maty filtracyjne

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości filtrów olejowych, wkładów filtracyjnych oraz mat filtracyjnych,  do systemów i urządzeń hydraulicznych mających zastosowanie w sprężarkach, dmuchawach, jak również urządzeniach przemysłowych.

                                                                               

Inne części zamienne /łożyska, zawory/

W sprzedaży posiadamy, również inne części zamienne do sprężarek i dmuchaw tj.:

  • łożyska;

  • olejowskazy;

  • uszczelki;

  • zawory,

  • korki spustu i wlewu oleju

  • korki spustu z magnesem (wyłapuje mikrodrobinki metalu)

i wiele innych części zamiennych i podzespołów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa urządzenia.

Zamówienia można składać w dziale handlowym pod numerem tel. 77 410 05 77. Od pon. – piąt. w godzinach 7:30-15:30Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress