button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h: 787-601-635

AKTUALNE OFERT PRACY

Aktualne oferty pracy w CzeMar-Serwis:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (małopolskie, śląskie, podkarpackie)

Zadania:

-obsługa nowych oraz dotychczasowych klientów firmy

– wyjazdy do klientów (teren)

– doradztwo techniczne

– raportowanie działań

Oczekiwania:

– duża samodzielność w działaniu

– wzorowa organizacja pracy własnej

-doświadczenie w aktywnej pracy z klientem

– dyspozycyjność w związku z wyjazdami do klientów

– operatywność

– wykształcenie min. średnie /mile widziane wyższe/

– skuteczność w działaniu

– umiejętność w nawiązywaniu kontaktów

– prawo jazdy kat. B

– mile widziana znajomość branży sprężonego powietrza, elektrycznej oraz mechaniki maszyn

– dodatkowym atutem będzie język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

– niezbędne narzędzia pracy

– atrakcyjny system wynagradzania

– miłą atmosferę opartą na partnerskich relacjach

CZEKAMY NA CIEBIE

  •    ELEKTRYK-AUTOMATYK

zadania:

– przeglądy i naprawy sprężarek powietrza

oczekiwania:

– umiejętność czytania schematów elektrycznych,

-znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką przemysłową

– wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanika, elektrotechnika, automatyka, elektryka

– dodatkowym atutem będzie język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywny

– umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,

– mile widziana znajomość programów służących do projektowania schematów elektrycznych,

-samochód służbowy

-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-pracę dla renomowanych klientów oraz udział w ciekawych projektach,

-szkolenie wewnętrzne

Zainteresowane osoby z odpowiadającymi naszym wymaganiom kwalifikacjami prosimy o przesłanie CV.

terminie do 29.02.2016r. na adres:

js@czemar.pl
lub
CzeMar-Serwis
ul. Kościelna 10
46-113 Wilków/k. Namysłowa

Rekrutacja – jasne zasady

Proces rekrutacji wolne stanowisko w firmie CzeMar – Serwis składa się z trzech etapów opisanych poniżej. Nie oceniamy kandydata lecz jego wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie. Zapraszamy do składania swoich ofert i życzymy powodzenia.

Etap 1 – złożenie dokumentacji aplikacyjnej

Polega na złożeniu przez kandydata dokumentów aplikacyjnych swojego CV i listu motywacyjnego. Muszą one zawierać dopisaną klauzurę o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych, którą znajdziecie poniżej.

Etap 2 – dokłada analiza złożonych aplikacji

Na tym etapie dokonujemy selekcji, w trakcie której szukamy odpowiednich kandydatów, których przedłożone dokumenty aplikacyjne pasują do poszukiwanego pracownika. Cenne są dla nas wszelkie informacje o posiadanym doświadczeniu zawodowym (zajmowanych stanowiskach i związanych z nimi obowiązkami), oraz okresy zatrudnienia z dokładnością do miesiąca. Prosimy nie zapomnieć o wspomnieniu o dodatkowej wiedzy i umiejętnościach, które są dodatkowym atutem i wiąże sie z wymogami oferty.

Dokumenty można wysłać na adres firmy lub js@czemar.pl

Etap 3 – rozmowy kwalifikacyjne

Ostatni etap to rozmowy kwalifikacyjne, które pomogą Nam w wyborze najlepszego kandydata.  Zawsze staramy się, żeby spotkania nie wiązały się z niepotrzebnym stresem. Ważne są dla Nas twoja wiedza, kwalifikacje i doświadczenie.

Nie zapomnij

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV i liście motywacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer

tel. 77 410 05 77 wew. 28.

Od pon. – piąt. w godzinach 7:30-15:30

blue-at-work

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress