button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h: 787-601-635

środa 15.06.2016 | Oferta Pracy – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY teren woj. wielkopolskiego

Firma

CzeMar-Serwis

lider w branży techniki sprężonego powietrza

poszukuje kreatywnych pracowników na stanowisko:

                    *PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY teren woj. wielkopolskie

    zadania:

– HANDLOWE wyjazdy do klientów

– raportowanie działań

  oczekiwania:

– duża samodzielność w działaniu

– wzorowa organizacja pracy własnej

– umiejętność czytania schematów elektrycznych,

-znajomość zagadnień związanych z  elektryką i automatyką przemysłową

– dyspozycyjność w związku z wyjazdami do klientów

– operatywność

– wykształcenie  min. średnie

– skuteczność w działaniu

– prawo jazdy kat. B

– mile widziana znajomość branży sprężonego powietrza, elektrycznej oraz mechaniki maszyn

– dodatkowym atutem będzie język angielski lub niemiecki  na poziomie komunikatywny

– umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,

– mile widziana znajomość programów służących do projektowania

    Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

– niezbędne narzędzia pracy

-samochód służbowy

– atrakcyjny system wynagradzania

– miłą atmosferę opartą na partnerskich relacjach

-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-pracę dla renomowanych klientów oraz udział w ciekawych projektach,

-szkolenie wewnętrzne

Zainteresowane osoby z odpowiadającymi naszym wymaganiom kwalifikacjami prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci życiorysu oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem w terminie do 30.06.2016r. na adres: js@czemar.pl lub adres firmy

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress