button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h: 787-601-635

środa 12.09.2018 | Oferta Pracy – MECHANIK MASZYN

Firma CZEMAR sp.zo.o.
lider w branży techniki sprężonego powietrza poszukuje kreatywnych pracowników na stanowisko:

• MECHANIK MASZYN

zadania:
-remonty maszyn na stanowisku warsztatowym
– okresowo serwisowe wyjazdy do klientów (teren całego kraju)
– doradztwo techniczne w zakresie mechaniki maszyn
– raportowanie działań

oczekiwania:
– duża samodzielność w działaniu
– wzorowa organizacja pracy własnej
– umiejętność czytania planów technicznych,
-znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką przemysłową
– dyspozycyjność w związku z wyjazdami do klientów
– operatywność
– wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności mechanika maszyn
– skuteczność w działaniu
– prawo jazdy kat. B
– mile widziana znajomość branży sprężonego powietrza, elektrycznej oraz mechaniki maszyn
– dodatkowym atutem będzie język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywny
– umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,
– mile widziana znajomość programów służących do projektowania schematów elektrycznych,

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:
– niezbędne narzędzia pracy
– atrakcyjny system wynagradzania
– miłą atmosferę opartą na partnerskich relacjach
-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-pracę dla renomowanych klientów oraz udział w ciekawych projektach,
-szkolenie wewnętrzne

Zainteresowane osoby z odpowiadającymi naszym wymaganiom kwalifikacjami prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci życiorysu oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem w terminie do 30.09.2018r. na adres:

js@czemar.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress