button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h: 787-601-635

CZEMAR Sp. z o.o.

ul. Kościelna 10
46-113 Wilków k/Namysłowa

e-mail: czemar@czemar.pl
tel.: +48 77 410 05 77, fax.: +48 77 410 31 38

Z myślą o łatwym i skutecznym kontakcie z naszą firmą, oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką kadrę wykwalifikowanych pracowników.

W celu maksymalnego skrócenia czasu reakcji oraz natychmiastowego zajęcia się tematem Państwa sprawy, prosimy o kontakt z odpowiednim działem.

Nasz zespół

WŁAŚCICIEL

Warsztat

  • Czesław Wilkowski – Dyrektor techniczny, Pełnomocnik d/s nadzoru
    i zarządzania jakością, tel. 692 473 339, e-mail: czeslaw.w@czemar.pl

Dział handlowy

  • Wojciech Krzak – Doradca techniczno-handlowy, tel. 795 406 829,
    e-mail: wojciech.k@czemar.pl, woj. opolskie i wielkopolskie
  • Paweł Szponik – Doradca techniczno – handlowy, tel. 790 750 562,
    e-mail: pawel.sz@czemar.pl, woj. dolnośląskie
  • Rafał Bajgrowicz – Doradca techniczno – handlowy, tel. 692 689 473,
    e-mail: rafal.b@czemar.pl, woj. śląskie
  • Mariusz Bryl – Doradca techniczno – handlowy, tel. 539 191 799,
    e-mail: mariusz.b@czemar.pl, woj. łódzkie
  • Marcin Łebek  – Doradca techniczno-handlowy, tel. 788 266 244 ,
    e-mail: marcin.l@czemar.pl, woj. wielkopolskie
  • Maciej Goch – Specjalista ds. e-marketingu, sprzedaż internetowa,
    tel. 882 751 128, e-mail: maciej.g@czemar.pl
  • Paulina Florczak – Specjalista ds. przetargów i Public Relations,
    tel. 882 945 873, e-mail: pauina.f@czemar.pl

Dział Administracji

Dział BHP/P.POŻ

  • Joanna Staruszkiewicz –  Specjalista d/s bezpieczeństwa i higieny pracy,
    tel. 660 996 991, e-mail: js@czemar.pl

Dział serwisu

  • Paweł Muszyński – Kierownik serwisu, tel. 787 601 635 ,
    e-mail: serwis@czemar.pl
  • Janusz Maniak  – Doradca techniczny-konstruktor, tel. 883 315 525,
    e-mail: janusz.m@czemar.pl

Logistyka/Magazyn

  • Waldemar Baran – Główny  logistyk, tel. 781 807 507,
    e-mail: magazyn@czemar.pl
  • Milena Sadowińska-Kałuża – specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki,
    tel. 668 478 804, e-mail: milena.s@czemar.pl

Formularz kontaktowy

dreamstime_s_12178334





Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Wybierz dział (wymagane)

doradca stacjonarny

Serwis

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Jak do nas dojechać ?

Znajdź drogę

 



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress