button-sklep

Biuro: +48 77 410-05-77 | Serwis 24h:  787-601-635,  serwis@czemar.pl

1. CzeMar-Serwis posiada w dyspozycji 25 wykwalifikowanych, wyposażonych (telefony komórkowe, bezprzewodowy dostęp do internetu) i posiadających uprawnienia osób (część handlowa, mechaniczna, elektryka i sterowanie) do kontaktu z klientami, projektowania, produkcji oraz świadczenia usług doradztwa, konsultacji i serwisu systemów produkcji azotu i sprężonego powietrza.

2. CzeMar-Serwis zapewnia świadczenie usług projektowania i generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych z dziedziny produkcji i preparacji azotu i sprężonego powietrza.

3. CzeMar-Serwis zapewnia świadczenie usług w zakresie inżynierii, nadzoru i doradztwa technicznego – w tym odbiory techniczne urządzeń ciśnieniowych, certyfikacja na zgodność z dyrektywami ATEX.

4. CzeMar-Seriws zapewnia dostępność serwisu systemów produkcji azotu lub sprężonego powietrza przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

5. CzeMar-Serwis zapewnia przystępowanie do usuwanie usterki lub wykonywania przeglądu systemu produkcji azotu lub sprężonego powietrza w czasie do 8 godzin od chwili zgłoszenia.

6. CzeMar-Serwis zapewnia usuwanie usterek systemów produkcji azotu i sprężonego powietrza w czasie 48 godzin od chwili zgłoszenia.

7. CzeMar-Serwis posiada w dyspozycji 10samochodów osobowych, 5 samochodów dostawczych oraz jeden samochód ciężarowy do wykorzystywanych do kontaktów z Klientami i świadczenia usług.

8. CzeMar-Serwis posiada w dyspozycji biura i wyposażony warsztat produkcyjno – serwisowy o powierzchni 1000m2. /od lutego 2013 nowopowstała specjalnie dostosowana siedziba firmy.

9. CzeMar-Serwis zapewnia wykorzystywanie do produkcji wykonywania przeglądów i napraw wyłącznie materiały wskazane w DTR urządzenia.

10. CzeMar-Serwis zapewnia świadczenie usług monitoringu oferowanych systemów produkcji azotu i sprężonego powietrza w technologii GPRS.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress